Kde koupit kabelky Louis Vuitton? Pařížská ulice je jasná volba

Louis Vuitton kabelky se již celou řadu let drží na špici módního průmyslu. Nosí je hvězdy světového i českého showbusinessu a mají tak výrazný design, že si jich nelze nevšimnout. Alespoň jeden kousek z kterékoli kolekce této výrazné francouzské značky by neměl chybět ve sbírce žádné současné moderní ženy. Charakteristický monogram LV je synonymem luxusu, vkusu a elegance již po tři století.

Kabelky Louis Vuitton jsou luxusním módním doplňkem, který je ikonický pro svůj elegantní design a vysokou kvalitu. Značka Louis Vuitton se stala symbolem prošedivěné elegance a její kabelky jsou snem mnoha žen po celém světě.

Od klasického monogramu až po moderní designy, kabelky Louis Vuitton jsou dokonalým spojením módy a funkčnosti. Každá kabelka je ručně vyráběna z kvalitních materiálů a představuje dokonalý mix tradičního řemesla a moderního stylu.

Jaká je historie značky a kde kabelky koupit? A proč nekupovat značkové oblečení z Turecka?

Pohled do historie

Když se mladý Francouz Louis Vuitton Malletier vyučil brašnářem v Paříži, netušil, že jej toto řemeslo navždy vynese do módního nebe. Roku 1854 si založil vlastní firmu na výrobu kabelek a zavazadel, ze které ve spolupráci se svým synem vybudoval opravdové impérium.

Společnost se dědí z generace na generaci, dnes v jejím čele působí nejmladší pokračovatel rodu a dědic celého impéria Patrick Louis Vuitton.

Už od začátku se kladl důraz na precizní zpracování a kvalitu každého vyrobeného kusu. Portfolio výrobků se postupně rozrostlo, takže dnes společnost vyrábí nejen módní doplňky pro ženy, ale i pro muže, jako jsou peněženky, boty, helmy, manžetové knoflíčky, diáře aj.

Všechny produkty se vyrábí ručně z těch nejkvalitnějších materiálů v nejlepších atelierech ve Francii.

Kde koupit kabelky Louis Vuitton? Pařížská ulice!

Louis Vuitton kabelky jsou opravdu exkluzivní, a proto se i jejich cena pohybuje v řádu desetitisíců až statisíců. I když jsou dnes stále oblíbenější nákupy zboží přes internet, luxusní zboží bývá často zaměňováno za podvrh. Mnohdy se tak stává například u značkového oblečení z Turecka.

Z tohoto důvodu se doporučuje raději nakupovat v kamenných obchodech, například v Praze v ulici Pařížská. Louis Vuitton poskytuje na kabelky, stejně jako i na ostatní výrobky, doživotní záruku.

Jak poznat podvrh?

Louis Vuitton kabelky bohužel patří mezi nejvíce kopírované výrobky na světě, a tak jsou jejich napodobeniny čím dál zdařilejší. Obzvláště u populárních kabelek z kolekcí Monogram Canvas či Monogram Multicolor, které s oblibou nosívají náctileté dámy.

Pokud se přece jen rozhodne někdo koupit kabelku mimo značkový kamenný obchod, měl by si dát pozor hlavně na to, aby byl na kabelce opravdu štítek se sériovým výrobním číslem a nápisem Louis Vuitton a ne jen nějaká zkomolenina tohoto jména. Dalším varovným ukazatelem je cena kabelky.

Ostatní luxusní značky

Luxusní značky oblečení jsou pro mnoho lidí symbolem prestiže, kvality a vyšší třídy. Tyto značky se pyšní nejen nádherným designem a precizním zpracováním, ale také vysokými cenami. Pro mnoho módně uvědomělých jedinců je to investice do jejich vlastní image a osobnosti.

Značky jako Chanel, Gucci, Dior, Versace, Louis Vuitton, Burberry či Prada jsou synonymem pro luxus a exkluzivitu. Každá z těchto značek má svůj unikátní styl a filozofii, která jim pomáhá stát se ikonami v oblasti módy.

 • Značka Chanel, založená legendární Coco Chanel, se zaměřuje na elegantní a klasické kousky. Její kolekce dodnes odráží ducha elegance, ženskosti a nezávislosti.
 • Gucci je značka, která je známá svými luxusními kabelkami a doplňky v mimořádných barvách a vzorech.
 • Dior se zase specializuje na vysoce kvalitní a detailně zpracované oblečení, vyznačující se sofistikovaným stylem a luxusními materiály.
 • Versace je značkou, která je spojována s extravagancí, glamour a odvahou. Její módní přehlídky fascinují extravagantními kousky a bezkonkurenčním smyslem pro šokující a nápaditý design.
 • Burberry je značka s bohatou historií, jehož módní oděvy a doplňky jsou synonymem pro britský styl. Její kultovní a klasický plášť s charakteristickým motivem tartanu je stále oblíbený po celém světě.
 • Prada je značka, která se zaměřuje na jedinečné, avantgardní a inovativní kousky. Je také známá díky svým luxusním botám a kabelkám, které jsou oblíbenými doplňky módních nadšenců.

Kromě těchto značek existuje mnoho dalších, které jsou rovněž považovány za luxusní a exkluzivní. Mezi ně patří například

 • Fendi
 • Bottega Veneta
 • Hermès
 • Balmain
 • Balenciaga
 • Valentino

Tyto značky jsou vyhledávané nejen pro své ikonické kousky, ale také pro svou dlouhou tradici v oblasti módy a vysoce kvalitní zpracování. Proč jsou luxusní značky oblečení tak žádané a ceněné?

Jedním z důvodů může být fakt, že tyto značky se zaměřují na výrobu omezených edicí, což činí jejich kousky unikátními a výjimečnými. Také používají pouze nejkvalitnější materiály a věnují velkou pozornost detailům a ruční práci, což zajišťuje vyšší kvalitu a trvanlivost.

Často také spolupracují s předními designéry a hvězdami, což zvyšuje jejich prestiž a zajímavost. Luxusní značky oblečení jsou také spojovány s luxusním životním stylem a představují statusový symbol. Jejich nositelé se také mohou těšit z vynikajícího zákaznického servisu a péče, což přispívá k jejich celkovému zážitku z nákupu.

Samozřejmě, pro mnoho lidí jsou tyto značky nedostupné z důvodu jejich vysokých cen. Nicméně, chápání módy jako investice do sebe samého může být pro mnoho jedinců důvodem, proč investovat do luxusního oblečení. Pro tyto lidi je zpracování, kvalita a výjimečnost důležitější než cena. V dnešní době rozvoje e-commerce a sociálních médií jsou luxusní značky oblečení stále více dostupné a viditelné.

Díky tomuto rozšíření svého dosahu se mohou dostat i k novým zákazníkům a to nejen v rámci jednoho regionu, ale po celém světě. V závěru lze říci, že luxusní značky oblečení jsou spojeny s vysokou kvalitou, ikonickým designem a prestiží.

Jsou nejen módními symboly, ale také představují investici do sebe samých a své osobnosti. Pro mnoho lidí jsou luxusní značky oblečení neodmyslitelnou součástí jejich životního stylu a jedním způsobem, jak vyjádřit svůj vkus a šlechtický kouzlo.